sobota, 07 december 2013 12:29

Rodinné spoločenstvo

=>Klikni sem pre viac info<=

Po kliknutí sa vám stiahne prezentácia.

V našej farnosti sme vytvorili aj Rodinné spoločenstvo, ktoré má vytvoriť priestor pre rodiny, manželov a Vašich deti, aby ste sa mohli stretávať v Pastoračnom centre.

Pri káve, čaji, alebo zahrať si stolný tenis, kalčeto, biliard a iné hry . Chcem, aby sa rodiny stretli, porozprávali sa, vymenili si svoje skúsenosti a vytvorili priateľstvá medzi sebou.

V dnešnej dobe je ťažké si niekam zájsť. Hlavne muži. Nemusí to byť krčma, reštaurácia a iné podniky. Pastoračné centrum pod kostolom, Vám chce dať príležitosť, prežívať život trochu inak.

Chápem, že toho máte veľa, ale skúsme niečo viac.

Samozrejme chcem Vám pripravovať rôzne prednášky a stretnutia s odborníkmi na rôzne témy.

Váš PhDr. Jozef Šamaj, správca farnosti

Pozývam všetky rodiny a všetkých ľudí dobrej vôle na spoločné stretnutia rodín,detí, mládeže a všetkých spoločenstiev v našej farnosti.

Pozvanie platí pre všetkých z Kys. Lieskovca a Lodna.

Budem rád, ak aj vy navrhnete rôzne aktivity, ktoré by prispeli k rozvoju rodín v našej farnosti.