sobota, 07 december 2013 12:32

Detský spevokol Lienka

DETSKÝ SPEVOKOL LIENKA

Kto sme? MY SME DETI, ČO CHVÁLIA BOHA.

Stretli sme sa a prvý nácvik sme mali 08.10.2010 vo Farskom pastoračnom centre Lienka. Bolo nás vtedy 13 dievčat. Dnes nás je stabilných členov 30 a takých, ktorí nechodia pravidelne, ešte 10. Stretávame sa každý piatok o 16:00 hod. v pastoračnom centre a potom spievame o 18:00 hod. na detskej sv. omši v našom farskom kostole. Pripravili sme vianočnú akadémiu, koledovali sme Dobrú novinu pre deti Afriky, spoločne sme strávili večer a noc v pastoračnom centre.

Spevokol Lienka od nového školského roka 2013, Vás pozýva na pravideľné detské sv. omše každý piatok o 18.00 vo farskom kostole. A potom do Pastoračného centra LIENKA pod kostolom, na rôzne hry (pinpong, kalčeto, biliard a iné spoločenské hry). A aj na rôzne stretka.

V piatok 18.02.2011 sme sa v Čadci zúčastnili stretnutia SPK – evanjelizačné stretnutie Nájdi Svetlo pre svoje kroky, kde sa prezentovali farnosti z Kysúc. Vyrobili sme plagát farnosti, v súťaži o NAJ hračku sa Veronika Šprláková a Kristína Paršová umiestnili na 3. mieste a na 1. mieste o najťažšiu hračku sa umiestnili naši miništranti Matúš a Marek Ondreáš.

Prezentovali sme sa našim spevom a tiež sme spevom doprevádzali liturgiu sv. omše. Bol to super zážitok. Prišiel nás pozrieť aj náš pán farár a niektorí rodičia.

V sobotu 26.02.2011 sme usporiadali pokolednícke stretnutie koledníkov Dobrej noviny spolu s koledníkmi z Lodna, aby sme tak vytvorili jednotné farské spoločenstvo. Tety z farnosti nám napiekli koláče, pripravili sme chlebíky a občerstvenie. Hrali, sme sa, hrali stolný tenis a kalčeto. Prežili sme pekné popoludnie až do večera.

Pozvánka

Na SPK v Čadci, kde vystúpi náš spevokol LIENKA v piatok 1.3. 2013. Viď plagát vo výveske. Tešíme sa, že nás prídete podporiť. Váš spevokol LIENKA. A pozdravujeme aj našu Natalku. A modlime sa, za teba.

Viac z tejto kategórie: « Spevokol v Lodne Newsletter »